loading1
loading2
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Pielietojums un darbu izpilde

Pielietojums:

Ar 3D žogiem norobežo komercobjektu teritorijas, lauksaimniecības teritorijas, privātmājas kā arī cita veida teritorijas.

Darbu izpilde:

Veicam objekta apskati, izpēti, piedāvājam ērtus risinājumus. Pirms darbu uzsākšanas izrunājam visas nianses un tās saskaņojam. Sagādājam arī visus nepieciešamos materiālus betonēšanai.
Nodrošinam arī esošā nožogojuma demontāžas darbus, kā arī žoga līnijas sagatavošanas darbus pirms jaunā, iecerētā žoga montāžas uzsākšanas.

3D paneļu žogi

Lielākie 3D paneļu žogu trumpji ir to ilgais kalpošanas laiks, kā arī augstais drošības līmenis ar tai pat laikā izcilu caurredzamību. Nevar arī noklusēt to, ka šiem paneļiem ir pievilcīgs dizains, ko piešķir speciāli izliektais stiprības profils. Gadijumā, ja vēlaties tomēr panākt lielāku privātuma sajūtu, lielisks risinājums ir žoga lamiles. Tās ir lokanas, bet izturīgas. Žoga panelī ir iespējams iepīt gaismas staru necaurlādīgu polipropilēna materiālu. 3D paneļu žogi

Specifikācija un īpašības:

– 3D paneļu žogi ir pieejami pamata toņos – zaļā, brūnā un pelēkā jeb antracītā. Paneļu garums ir standarta ¬¬– 2,5 metri.
– Atkarībā no paneļa stieples izmēra (biezuma?), iespējams izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.
– Liela nozīme ir stieples pārklājumam, kas izšķir paneļus ar PVC un pulverkrāsojuma pārklājumu, zem kura atrodas cinka slānis. Noteicošais ir tas, ka pulverkrāsotiem paneļiem viennozīmīgi būs ilgāks kalpošanas mūžs un tie būs izturīgāki un stiprāki. PVC (plastmasas) pārklājums ātrāk izbalēs saules staros, kā arī nebūs tik ciets.
– Paneļa augšdaļā ir atstāti stieples gali, kas kalpo pret nevēlamu viesošanos jūsu teritorijā.
– Liels pluss ir arī tas, ka žoga bojājumu rezultātā, piemēram, uzkrītot kokam vai iebraucot tajā ar transportlīdzekli ir iespējams salīdzinoši viegli to salabot. Ja bojājumi ir maznozīmīgi, tad nereti ir iespējams nomainīt tikai sabojāto paneli, taču ja bojājumi ir lielāki, tad iespējams ir pārbetonēt bojātos stabus un uzlikt jaunus 3D paneļus bojātā žoga garumā.
– Vēl viens no 3D paneļu žogu trumpjiem ir tā estētiskais dizains, kurš noteikti atstāj mazu ietekmi uz vidi un iekļausies dažādās teritorijās ainaviski.